Náš statek Zelený grunt leží v malé údolní obci Drchkov v povodí Bakovského potoka, přímo na cyklostezce vedoucí od západu na východ velmi pěknou přírodou. Naše poloha představuje ideální místo – základnu – pro aktivní rodiny, které rády tráví svůj volný čas zdravým pohybem na kolech v přírodě.

Jedna z mnoha cyklostezek.

Kolem rybníka.

Podél lesa.

Ve stínu stromů.

S dítětem na tažné tyči.

K tomuto účelu vám rádi zapůjčíme kvalitní horská kola světoznámé značky Cannondale, která Vám na výletech usnadní pohyb i náročným kopcovitým terénem. Konkrétní podmínky zápůjčky poskytneme na dotaz všem zájemcům po sdělení základních parametrů zápůjčky – dobu zápůjčky, počet kol aj. Ke kolu je možné zapůjčit i teleskopickou tažnou tyč dětského kola pro děti, které ještě nezvládají samostatnou nebo náročnější jízdu na kole.

Cannondale Trail 4.

 

Cannondale Trail 5.

V případě zájmu se nás neváhejte zeptat. Upozorňujeme, že kola je nutné zarezervovat s určitým časovým předstihem, abychom je měli v požadovaném termínu pro vás k dispozici. Půjčujeme i nosiče kol na auto – střešní nebo na tažné zařízení.

Nosič na tažné zařízení pro 4 kola.

Parkování vašich automobilů je v době vaší nepřítomnosti zajištěno na našem zabezpečeném pozemku zdarma. Při návštěvě si u nás můžete zakoupit i sezónní farmářské produkty z vlastní produkce – ovoce, zeleninu, brambory, med aj.

Cyklopůjčovna Zelený grunt
tel. 606 626 831
e-mail: ofen@email.cz

Sdílet: