Apartmánový pension je součástí historické usedlosti, jejíž původní majitelé zde žili a pracovali přes 500 let. Nacházíme se v malé klidné obci Drchkov, v údolním mikroregionu Bakovského potoka.

REZERVACE UBYTOVÁNÍ ZDE

Objekt pensionu vznikl citlivou přestavbou původního špejcharu, pro který jsme již neměli využití. Rekonstrukce proběhla s cílem maximálně zachovat historický ráz budovy při splnění všech legislativních požadavků a norem na moderní ubytovací zařízení. Budova pensionu je nadstandardně zateplená, všechny příčky a podlahy jsou realizovány s ohledem na maximální zvukovou neprůzvučnost.

vestibul/bistro

vestibul/bistro

Ubytování poskytujeme v 5 menších (á cca 40 m2) a 2 velkých podkrovních apartmánech (á cca 80 m2) s celkovou kapacitou 27 lůžek. Každý apartmán je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem, lednicí, kávovarem, varnou konvicí a vlastní wifi sítí.

malý apartmán (40 m2)

malý apartmán (40 m2)

malý apartmán (40 m2)

malý apartmán (40 m2)

malý apartmán (40 m2)

malý apartmán (40 m2)

V přízemí objektu je k dispozici zastřešená terasa, denní bistro s kuchyní, společenská místnost s kulečníkem a wellness s masážním křeslem a saunou. Pension je vybaven gastro kuchyní pro přípravu snídaní a  provoz denního bistra. Do konce měsíce června 2023 vznikne na zahradě vedle pensionu outdoorové wellness s koupacím sudem a vířivkou, finskou saunou a několika posilovacími stroji.

Pro ubytované je k dispozici uzavřená zahrada (2000 m2) s altánem (40 m2) vybaveným keramickým i plynovým grilem a zahradním nábytkem. K dispozici je také stylová udírma a zahradní jezírko. V nejbližší době plánujeme stavbu venkovního wellness a fitness.

společenská místnost

společenská místnost

Sezonní denní bistro nabízí zejména kvalitní farmářské a domácí produkty, především z vlastní produkce.

V místě najdete jezdecký klub, upravené cyklostezky a poznávací turistické trasy. V blízkém okolí se nachází celá řada historických památek, které určitě stojí za shlédnutí.

 

 

Sdílet: